Flowers Sauna

Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir.
Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hemde gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir. Saunanın Yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir ve depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha bir çok hastalıgın tedavisinde kullanılmaktadır.

Saunanın yararları kullanım şekillerine göre aşağıda sıralanmıştır.
Başta kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuza zindelik kazandırır.
* Fazla yağların eritilmesini sağlar, zayıflatıcı etkisi vardır.
* Vücudunuzu toksinlerden ve ölü hücrelerden terleme yoluyla arındırır.
* Kasları yumuşatıp gevşetir. Böylece günlük yaşantınızdaki stresi ve beyin yorgunluğunu azarltır.
* Kas ve eklem ağrılarında tedaviye yardımcı olur.
* Grip ve nezle gibi enfeksiyonlarda iyileşme sürecini hızlandırır.
* Uyku bozukluğu, gerginlik gibi depresif sorunların giderilmesine katkı sağlar.
* Düzenli sauna kullanımı kireçlenme, romatizma, selülit gibi hastalıkların tedavisinde iyileştirici yönde büyük katkı sağlar.

Daha Büyük Görüntüle

Havuz


Salı günü tam gün bayanlara özel kapalı havuz Pazar günü tamgün erkeklere özel havuz
İstanbul Avrupa yakasının güzide ilçelerinden Floryada Bulunan Flowers Health Club ve sıcak semt yapısıyla Flowers Health Club spor merkezlerinin dikkat çekiyor. Biz de yüzme konusundan bahsedeceğiz. Flowers Health Club Yüzme Havuzları kışın kapalı sitemde yazın ise açık ve kapalı sistemli olarak hizmet vermektedir. Yüzme aktivitesi arayışında olan insanlar için birçok seçeneği barındıran Flowers Health Club Yüzme Havuzları yaz kış çok sayıda insana ev sahipliği yapar. Sadece yüzme değil aklınıza gelebilecek çeşitli aktiviteleri bulabileceğiniz Flowers Health Club’da Fitness Merkezi, hamam ,sauna, jakuzi, maç keyfi, fin hamamı, şok havuzu, teraslama siz değerli misafirlerimizi beklemektedir. farklı faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz. Yüzmeye gelince, deneyimli kadrolarıyla Flowers Health Club Yüzme Havuzları 7’den 70’e herkese kapılarını açmakta, yüzme ile ilgili problemi olan herkese bu konuyla alakalı kurslar verilmektedir. Yüzmenin tadını çıkarmak her bireyin hakkıdır.

Florya Cilt Bakım Merkezi


Florya Florya Cilt Bakım Merkezi hizmetinizdedir. bakırköy ve civar bölgelerden ulaşım çok kolaydır.
Adres :Hatboyu Mektep Sok No:6 Florya Bakırköy İstanbul
Santral:0212 662 77 77 – 02126627171
Fax: 90 212 573 22 76
Gsm: 90 532 207 50 89
Florya Cilt Bakım Merkezi Sauna